Haberler tüm haberler

Taekwondo Sporcumuz Eskişehir’Den Madalya İle Döndü

Yurtiçi ve yurtdışı müsabakalarda aldıkları derecelerle oldukça başarılı performans sergileyen Çiğli Belediyespor Taekwondo Takımı sporcuları, başarılarına başarı katmaya devam ediyor. Eskişehir'de yapılan müsabakalarda Çiğli Belediyespor Kulübünü taekwondo’da temsil eden Diyar Eroğlu 53 kiloda ikinci oldu.
Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü 2018-2019 sezonu faaliyet programı kapsamında düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi (Analig) Taekwondo Grup Müsabakaları 12 – 14 Nisan’da Eskişehir'de yapıldı. Birçok ilden çeşitli spor kulüplerinin katılımıyla Eskişehir’de düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi müsabakalarında yüksek başarı gösteren Çiğli Belediyesi Taekwondo Takımı sporcusu Diyar Eroğlu 53 kiloda ikincilik madalyası alarak Çiğli’nin gurur kaynağı oldu. 

Başkan Utku Gümrükçü: “Başarılar Gururlandırıyor”

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, yurtiçi ve yurtdışında düzenlenen turnuvalarda, belediye taekwondo takımı sporcularının önemli başarılar elde ettiğini ve bu başarıların kendilerini gururlandırdığını söyledi.  Başkan Gümrükçü: “Çiğli Belediyespor taekwondo takımı yurtiçinde ve yurtdışında önemli dereceler elde ediyor. Belediyemizi son derece gurur verici başarılarla temsil ediyorlar. Bize bu güzel duyguları yaşattıkları için başta Diyar Eroğlu olmak üzere tüm sporcularımıza ve antrenörlerimize teşekkür ediyorum. Tüm sporcularımıza Çiğli Belediyesi olarak desteğimiz devam edecek" dedi.

İletişim Bilgilerimiz

TELEFON : +90 232 935 55 35

WHATSAPP : +90 538 011 47 47

e-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr

ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1. Sokak No:1 Çiğli / İZMİR

Çiğli Belediyesi'nde Ara


Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü © 2022