YUKARI
Haberler / Milletvekillerden Başkan Gümrükçü'ye Başarı Dilekleri

Göreve geldiğinden beri ziyaretçi akınına uğrayan Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü'yü İzmir milletvekilleri de yalnız bırakmadı. Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekilleri Kamil Okyay Sındır, Özcan Purçu, Kani Beko ve Atila Sertel, Başkan Utku Gümrükçü'yü makamında ziyaret ederek, başarı dileklerini ilettiler.

Başkan Gümrükçü’yü ilk olarak Milletvekili Özcan Purçu ziyaret etti. Eşi ve kızı ile Çiğli’ye gelen Purçu, Başkan Gümrükçü’ye çiçek takdim ederek şöyle konuştu: “Metropolün en genç belediye başkanı Gümrükçü oldu. Genç yaşta olması ve dinamik enerjisi ile Çiğli'de güzel işler yapacağına inanıyorum. 2019 mahalli idareler seçimlerinde alınan 62’lik oy oranı oldukça önemli bir oran. Bu büyük başarı için Başkan Gümrükçü’yü ve CHP ilçe örgütünü kutluyorum."

Başkan Gümrükçü’yü ziyaret eden Milletvekilleri Kamil Okyay Sındır ve Kani Beko da, Başkan Gümrükçü'ye kitap hediye ederek başarılar diledi. Milletvekili Kamil Okyay Sındır Başkan Gümrükçü'nün şantiye ziyaretine de eşlik ederek işçilerle bir araya geldi. Milletvekili Atila Sertel de Başkan Gümrükçü’nün Çiğli’de önemli işler başaracağına inancının tam olduğunu belirterek, “Utku Gümrükçü kardeşime başarılar diliyorum. Çiğli halkına önemli hizmetlerinin olacağına inanıyorum. Çalışmalarında her zaman kendisinin yanındayız” dedi.


29 Nisan 2019 07:49:49

Haberler

KISAYOLLAR

Sosyal medyadan takip ediniz :
İletişim Bilgilerimiz
TELEFON : 0232 520 6000 ÇAĞRI MERKEZİ : 0232 935 5535 WHATSAPP : 0538 011 4747 | E-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr
ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1 Sok. No:1 Çiğli / İZMİR

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ARAMA MOTORU

Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi | © 2019 Çiğli Belediyesi. Tüm Hakkı Saklıdır. | Çiğli Belediyesi Webmail