+
YUKARI
Haberler / Çiğli'de Muhteşem Sergi

Çiğli Belediyesi görsel sanatlar kursiyerlerinin birbirinden güzel eserlerinin sergilendiği üç boyutlu pano, ahşap boyama ve seramik sergisi göz kamaştırdı.

Çiğli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde açılan çok sayıda sanat ve el beceri kurslarından üçboyutlu pano, ahşap boyama ve seramik kursiyerlerinin yılsonu sergisi yoğun katılımla belediye sergi salonunda açıldı. Serginin açılışını Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, eşi Ergül Arslan, CHP Çiğli İlçe Başkanı Zeynel Mertoğlu, meclis üyeleri ve kursiyerler yaptı. Kış dönemi kurslarına katılan 52 kursiyerin bir yıllık emeğinin sergilendiği sergi büyük beğeni topladı. Kurs eğitmeni Martıgül Kalkan, Başkan Hasan Arslan’a kendilerine verdiği desteklerden dolayı el yapımı duvar saati hediye etti.

Serginin açılışını yapan Başkan Hasan Arslan serginin hazırlanmasında emeği geçen öğretmenlere ve kursiyerlere teşekkür ederek, “Kursiyerlerimizin emekleri bizim için çok kıymetli. Çok güzel eserler meydana getirmişler. Hepsini yürekten kutluyorum. Biz halka dönük belediyeyiz ve halka hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Çiğli Belediyesi’nin düzenlediği görsel sanatlar kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerler katılım belgelerini Başkan Hasan Arslan’ın elinden aldı. Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan ve davetliler serginin açılışından sonra sergiyi gezdiler.

Güncelleme Tarihi : 12 Nisan 2016 10:48:02

Haberler
Arşiv

KISAYOLLAR

Sosyal medyadan takip ediniz :
İletişim Bilgilerimiz
TELEFON : +90 232 376 99 80 WHATSAPP : 0 538 011 4747 | E-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr | ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1 Sok. No:1 Çiğli / İZMİR

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ARAMA MOTORU

Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi | © 2016 Çiğli Belediyesi. Tüm Hakkı Saklıdır.